Logo

nov kotel eida 12kw

Број на оглас: 2166283 | Објавен на: 22.10.2018, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kotelo e nov 12 Kw ima dva greaci 6Kw+6KW=12Kw, idealen za stan/kuka / dukan

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач