Logo

Ванила и Чоколада Forever Ultra Lite (протеински шејк)

Број на оглас: 2166393 | Објавен на: 02.01.2017, 00:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Ванила и Чоколада Forever Ultra Lite (протеински шејк)
1.Замена за оброк кај намалување на килограмите
2.Додаток во исхраната кај изградба на мускулна маса
3.Не содржи лактоза и холестерол
4Единствен протеин со докажано клиничко испитување

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 viktor