Logo

2 GUMI SO BANDASI ZA IMT 506

Број на оглас: 2166412 | Објавен на: 15.11.2018, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi so bandasi za IMT 506. Brojka na bandasite se 4.00-12. D-47.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач