Logo

Motor 125

Број на оглас: 2167026 | Објавен на: 19.04.2017, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2015

Модел: Motor 125

Километри: 0

Цена: 550 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motor 125
Socuvan kako Novo slikite se od Motorot

Info samo Na ovoj broj :070869404

Info samo Na ovoj broj : 070869404 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Xxxxx

Потврден огласувач