Logo

Ford fiesta extra socuvan top sostjba 007

Број на оглас: 2167055 | Објавен на: 28.04.2017, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.099 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg do 10 mesec 2017
plin so dve godini garancia
4 x zimske gume nove
elektrika na stakla
exstra socuvan
1000 den 450 km sogarcia

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 fanki

Потврден огласувач