Logo

TAXI PREVOZ MAKEDONIJA I CEL BALKAN...

Број на оглас: 2167060 | Објавен на: 28.03.2017, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


TAXI PREVOZ MAKEDONIJA I CEL BALKAN 20 DENARI KILOMETAR 24/7

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 zarko