Logo

КУЌНО МЕСТО

Број на оглас: 2167803 | Објавен на: 20.11.2017, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 335 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 5.500 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќно место над гимназијата со средена комплет документација.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач