Logo

VOLVO 460I

Број на оглас: 2167888 | Објавен на: 24.11.2017, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: 460

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VOLVO 460 1.8i,registrirana do 02.2018 god.(novi gumi,nov akumulator,redovno servisirana).

 xxxx

Потврден огласувач