Logo

SE PRODAVA 10965 M2

Број на оглас: 2168412 | Објавен на: 18.11.2016, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10965 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 8.998 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OVOSTARNIK so VIKENDICA so STRUJA i VODA(cesma pred kuca)i kvadratura od 10965 metri kvadratni,vo selo MARTINICA na 3 km od KRIVA PALANKA

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 nane