Logo

SE PRODAVA 10965 m2

Број на оглас: 2168877 | Објавен на: 06.09.2018, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10965 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 50 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OVOSTARNIK so VIKENDICA so STRUJA i VODA(cesma pred kuca)i kvadratura od 10965 metri kvadratni,vo selo MARTINICA na 3 km od KRIVA PALANKA

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Nane

Потврден огласувач