Logo

Citoren C3 1.4HDI 2007. Registriran so zelen karton

Број на оглас: 2169194 | Објавен на: 23.03.2017, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.099 € Цената не е фиксна 3.299 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNOO !!!!!!!!Se prodava Citroen C3 1.4HDI 75hp 2007 godina. Kolata e servisirana redovno, registrirana e do 05.08.2017 so zelen karton.
Kolata e so mala porosuvacka i nemate dopolnitelni vlozuvanja vo nea
Postoi dogovor okolu cenata
Kontakt 072275675 Ljupka

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач