Logo

mercedes vito 112cdi patnicko

Број на оглас: 2169475 | Објавен на: 24.05.2017, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kombeto e registrirano cela godina servisirano so novi gumi vebasto radio cd el stakla klima vo odlicna sostojba so klima.8+1

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач