Logo

potrebni se avto lakeri so BG dokumentacija

Број на оглас: 2170278 | Објавен на: 14.02.2018, 00:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 7 €
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


potrebni se avto lakeri so BG deokumentacija za rab vo Germanija uslovi za rab se 7evra sat smestaj platen prevoz od doma do rab i obratno osgruvanje evropsko

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 srbo

Потврден огласувач