Logo

****PLAC VO NASELBA CEKOSTINA*** so pogled kon Ohrid i ezero

Број на оглас: 2170384 | Објавен на: 25.06.2017, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 600 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo naselba Cekostina pogoden za gradba so pogled kon Ohrid i ezero,placot se naogja vednas do patot placot ima komplet dokumentacija,EXTRA CENA!!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач