Logo

SHITET BANESA !!! SE PRODAVA STAN

Број на оглас: 2170436 | Објавен на: 14.02.2018, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 88 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Повеќе од 3 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 37.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


shitet banesa rug. V .Vlahovic
region. Benziska Deniz petrol 88 katr. 4 oda 2 banja ,podrume // se prodava stan na ulica V.Vlahovic region benziska deniz petrol 88 kvadrati 4 sobi 2 banji ....TEL 072 304 035 !!!!!!!!!!!

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач