Logo

AL.BANDASI 16' SHARAN/ALHAMBRA/GALAXY 5X112

Број на оглас: 2171872 | Објавен на: 22.03.2017, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


ALUMINIUMSKI BANDASI 16KI 5X112 ZA VW SHARAN SEAT ALHAMBRA FORD GALAXY I MNOGU DRUGI

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач