Logo

ski oprema skii, kaciga,naocari,balaclavi,konduri

Број на оглас: 2172006 | Објавен на: 25.01.2017, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Naocari Giro novi doneseni od amerika so antifog staklo

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач