Logo

NOV YAMAHA RX-V379 Receiver

Број на оглас: 2172306 | Објавен на: 30.08.2017, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


NOV YAMAHA RX-V379 Receiver
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач