Logo

NOV YAMAHA HTR-2067 AV Receiver

Број на оглас: 2172311 | Објавен на: 10.08.2017, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


NOV YAMAHA HTR-2067 AV Receiver
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач