Logo

NOV YAMAHA RX-A550 Receiver

Број на оглас: 2172353 | Објавен на: 28.03.2017, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 680 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


NOV YAMAHA RX-A550 Receiver
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач