Logo

Sportski ploci za prozorec Hyundai i30 2012

Број на оглас: 2172765 | Објавен на: 05.04.2020, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat sportski ploci (x2) za stranicni (triagolni) prozorcinja za Hyundai i30 2012 novi, nekoristeni... 070 888 417

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач