Logo

se prodava stan

Број на оглас: 2172899 | Објавен на: 08.01.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45

Греење: Дрва

Спрат: 1

Цена: 20 € Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava stan na ulica pance karagozov br 82sodvor iposeben ulaz

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач