Logo

Mini Kamera - Privezok

Број на оглас: 2173394 | Објавен на: 10.08.2018, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Micro Smallest Portable HD CMOS 2.0 Mega Pixel Pocket Video Audio Camera Mini Camcorder 480P DV DVR Recorder 720P JPG
...
Многу мала камера, можете да сликате и снимате со неа. Поддржува 32ГБ мемориска microSD. Тежина има само 11 грама. Со камерата оди и: усб кабел за полнење(различен од универзалниот), две различни каишки, упатство. Праќам по карго низ цела Македонија

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач