Logo

Nova blutut slusalka

Број на оглас: 2174147 | Објавен на: 16.01.2017, 03:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth

Вид на оглас: Се продаваProdavam nova blutut slusalka komplet so se polnac.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 jugoslav

Потврден огласувач