Logo

Audi a6 1.9 tdi

Број на оглас: 2178307 | Објавен на: 24.03.2017, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a6 1.9 tdi 1996 god.
Doneseno od Slovenija od prv gazda
Se mu raboti bez NIEDNA ZABELESHKA
Audito e odjaveno I e bez dokumenti

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач