Logo

Radio Alpine

Број на оглас: 2178495 | Објавен на: 12.01.2017, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novo radio za vo kola Alpine CDE-131R

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач