Logo

Toyota Corolla 1.4 VVT-i 2009

Број на оглас: 2178658 | Објавен на: 23.05.2017, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат делови за хаварисана Toyota Corolla 1.4 VVT-i произведена 2008, прва регистрација 2009.
Купена и сервисирана во Тојота Македонија и регистрирана до Април 2017.
Здрав интериер, мотор со поминати 160.000 км, менувач, борд компјутер и пропратни делови.
Екстериерот на возилото е комплетно уништен освен две задни врати и старничните стакла од совозачкото возило .

мотор - продаден
бензиска пумпа - продадена
бомбини продадени
полуосовини - продадени
два бандажи - продадени

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Кире

Потврден огласувач