Logo

Prodavam ***PALMI***

Број на оглас: 2178765 | Објавен на: 05.09.2016, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Вид на оглас: Се продава


Prodavam. PALMI***cena po dogovor informacii.TEL..078819651

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 PERO