Logo

Polo 1.4

Број на оглас: 2179135 | Објавен на: 11.05.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za polo 1.4 44kw godina 1997. So makedonski dokumenti registracija pominata , se prodava na delovi.

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Florim

Потврден огласувач