Logo

plac vo nov dojran

Број на оглас: 2180367 | Објавен на: 03.04.2017, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 530 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot e so plateni komunalii i dozvola za gradba (prizemje sprat i podkrovje ) so podmireni davacki za vodovod kanalizacija i elektricna instalacija


TELEFON ZA KONTAKT 076 260 667

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 NIK

Потврден огласувач