Logo

Kia Carnival 2.9 MOZE ZAMENA

Број на оглас: 2182299 | Објавен на: 23.08.2017, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Carnival

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1.499 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


CENA ZA KESS

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач