Logo

Mercedes E220 Cdi MOZE ZAMENA

Број на оглас: 2182303 | Објавен на: 20.06.2017, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 3.499 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SAMO ZAMENA =1000 e DOPLATA MOJA

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач