Logo

Vrata Harmonika Plasticna Врата Хармоника Пластична

Број на оглас: 2183431 | Објавен на: 12.01.2017, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Вид на оглас: Се продава


Половна добро сочувана врата хармоника пластична со дрвена каса со две стакла
Димензии
Висина 255 см
Ширина 208 см

Сликите се од вратата

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kuka