Logo

se iznajmuva stan

Број на оглас: 2184617 | Објавен на: 05.01.2017, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70

Греење: Струја

Спрат: 4

Цена: 10.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva kompletno renoviran stan od 70m2 na ul.Ilindenska.stanot e opremen so nova bela tehnika, nova spalna,Tv,internet priklucok i satelitska antena,

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Непознато

Потврден огласувач