Logo

SE PRODAVA CITROEN C5 AVTOMATIK HITNO!!!

Број на оглас: 2184676 | Објавен на: 21.03.2017, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava c5 3.0 v6 benzin
Ispraven motor menjac.pali vozi
Orginal O.Z bandazi
Tempomat , greaci , elk. Stakla
Makedonska registracija istecena
Moze zamena za bmw kocka

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Martin