Logo

WIRELESS AKG WMS 420 INSTRUMENT SET

Број на оглас: 2184821 | Објавен на: 30.08.2017, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS AKG WMS 420 MIKROFON ZA MUZICKI INSTRUMENTI

Tel. 075 248 405

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Pioneer

Потврден огласувач