Logo

Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Број на оглас: 2185048 | Објавен на: 28.05.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 216 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Беровска 64

Цена: 1 €

37.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларно.
Може да се виде во секое време.
Комплет опремена.
Цена по договор

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач