Logo

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Број на оглас: 2185114 | Објавен на: 01.06.2018, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 432 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 100.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац 432 м2-неизградено градежно земјиште, моментално без маркица, во Охрид на К.П. 10354/1 во К.О. Охрид 2, 10 урбана единица.Погледни локација на google maps. .
Плацот е ограден со жица и цокле од 30 см.
Информации: Ванчо 070/597-120, 078/265-086

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач