Logo

Polovni Amortizeri za Passat 1.9 TDI 2004 god

Број на оглас: 2185844 | Објавен на: 29.03.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Амортизација Амортизери

Вид на оглас: Се продава


Dve malku polovni Predni Amortizeri ORGINAL (fabricni) za Passat 1.9 TDI 2004...

Cena za dvete amortizerite e....

Tel: 070/722-117
071/212-769

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ylli

Потврден огласувач