Logo

Opel combo menuvam zamena

Број на оглас: 2186574 | Објавен на: 24.04.2017, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Combo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ekstra sosrojba moze zamena za Golf 5 so moja doplata

 Кичево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач