Logo

se izdava stan vo blizina na tus

Број на оглас: 2187001 | Објавен на: 07.06.2017, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava stan vo stip vo blizina na tus kompletno namesten za poveke informacii na tel.070 367 183

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 riste manev