Logo

Se Prodava Niskonoseca

Број на оглас: 2187639 | Објавен на: 18.01.2017, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se Prodava niskonoseca vo mnogu dobra sostojba so novi gumi za teški tovari.
Moze i zamena so vlekac .......................

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 MBF-LOGISTIK