Logo

NIVA PLAC NA ZELEZNICKA STANICA

Број на оглас: 2187700 | Објавен на: 13.10.2019, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 6000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva ili plac na zeleznicka stanica so povrshina od 6000m2 i 1800m2.Cena po dogovor nivite imaat voda i struja i se so dokumentacija.Malata e prodadena.Za poveke info na tel HITNO !!

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  stefan

Потврден огласувач