Logo

Нови тренерки

Број на оглас: 2188809 | Објавен на: 25.02.2019, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 270 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / >92

Вид на оглас: Се продава


Нови памучни тренерки подебелки за зимскиот период, за возраст од околу 1 годинка.

.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач