Logo

***Билд Инвест - НОВ Стан од 52 м2 во Маџир Маало*******

Број на оглас: 2188893 | Објавен на: 17.02.2017, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52

Греење: Струја

Спрат: 1

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Стан од 52 м2 - една од најпосакуванате квадратури во центарот на Скопје. Подеднакво погоден и за бизнис потреби (канцеларии) како и за домување. Зградата е градена по најсовремени светски стандарди за квалитет. Одлична звучна и топлотна изолација. Се наоѓаме во Маџир Маало, помеѓу Железничката Станица и Народна Банка на РМ.

Дневна соба - 22 м2
Спална соба - 11 м2
Кујна - 6 м2
Бања - 4 м2
Балкон - 3 м2
Ходник - 6 м2
-----------------------------
Вкупно - 52 м2

Повелете посетете не
www.bildinvest.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Bild Invest (претпријатие)

Потврден огласувач