Logo

***Билд Инвест - НОВ Стан од 72 м2 во Маџир Маало******

Број на оглас: 2188907 | Објавен на: 19.04.2018, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 72 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Адреса: ул. Маџир Маало бр. 36

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Стан од 72 м2 во центарот на Скопје. Совршено место за Вашиот нов дом. Зградата е градена по најсовремени светски стандарди за квалитет. Одлична звучна и топлотна изолација. Се наоѓаме во Маџир Маало, помеѓу Железничката Станица и Народна Банка на РМ.

Дневна соба - 24 м2
Спална соба - 11 м2
Спална соба - 13 м2
Кујна - 5 м2
Бања - 4 м2
Балкон - 3 м2
Балкон - 3 м2
Ходник - 9 м2
-----------------------------
Вкупно - 72 м2

Повелете посетете не
www.bildinvest.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Bild Invest (претпријатие)

Потврден огласувач