Logo

prodavam radiostanica stabo xm 4000 komplet

Број на оглас: 2189059 | Објавен на: 21.06.2018, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: x

Боја: Gold

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam radiostanica stabo xm 4000 nova komplet so 6 metarska antena so radiali i kabel 10 metra i mala antena barajte na ovoj broj 078 229 383 moze i zamena

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач