Logo

ciklon(RASTURAC) na trkala i na hidrulikata 450kg

Број на оглас: 2189204 | Објавен на: 23.07.2017, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CIKLON 450KG NA TRKALA I NA HIDRULIKATA MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME TEL ZA INFORMACI:071-491-070.SPASO.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 trajco

Потврден огласувач