Logo

Audi a4 na delovi

Број на оглас: 2189346 | Објавен на: 26.05.2018, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


za delovi

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 075617687

Потврден огласувач