Logo

НАМАЛЕНИЕ!!!HINOMOTO C174D 4x4 - uvoz od JAPONIJA - so freza

Број на оглас: 2190013 | Објавен на: 20.11.2017, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.290 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. ВЛЕЧЕЊЕТО НА СИТЕ ТОЧКОВИ (4x4) - МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

ТРАКТОРОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВ;

КОЊСКИ СИЛИ: 26:
ТРАКТОРОТ СЕ ПРОДАВА СО ФРЕЗА;

ЦЕНА: ТРАКТОР СО ФРЕЗА - 3490 EUR;


ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ: 075/457-991;

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач